Jesteś na stronie Publicznego Gimnazjum w Osięcinach


  Dodaj do ulubionych
  Poleć stronę innym
  Wyślij e-mail
Menu główne
  Strona główna
  Historia
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Samorząd
  Zestawy Podręczników
  Plan lekcji
  Uczniowie
  Pedagog
  Biblioteka
  Rada Rodziców
  Konsultacje nauczycielskie
  Przyjaciele szkoły
Przydatne linki

Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
WŁOCŁAWEK
EDUSEEK
INTERKLASA
EDUKACJA
GIMNAZJUM
STRONA PROJEKTU COMENIUS
BEZPIECZNY INTERNET
E-TWINNING

Nasz adres

Publiczne Gimnazjum
im. Ziemi Kujawskiej
ul. Traugutta 1
88-220 OSIĘCINY
Tel. (054) 265 02 60
[email protected]

Przedmioty
  Język polski
  Język angielski
  Język niemiecki
  Historia
  WOS
  Biologia
  Chemia
  Geografia
  Matematyka
  Technika
  Informatyka
  Fizyka
  Religia
  W-F
  Zajęcia artystyczne
  Muzyka
  Edukacja dla bezpieczeństwa

Egzamin gimnazjalny 2018 w obiektywie!!!

Zapraszamy na chwilę, już wspomnień.

więcej
Z wizytą w Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim

      17 kwietnia 2018r. uczniowie klasy 7b Szkoły Podstawowej w Osięcinach pod opieką wychowawczyni klasy p. Izabeli Kisielewskiej i pedagoga szkolnego p. Agnieszki Matkowskiej złożyli wizytę pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim.

więcej
Nasi uczniowie chętnie pomagają

"Tylko z pomocą silnych

można dopomóc słabym." (Bertold Brecht)

     Powyższe słowa przyświecały organizatorom 19. edycji akcji charytatywnej "Dzieci - Dzieciom", do której swoich Przyjaciół zaprasza Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Radziejowie. Jej ideą jest niesienie pomocy rzeczowej (przyborów szkolnych, gier, zabawek) na rzecz wychowanków ośrodka oraz integrowanie uczniów
z różnych środowisk.

więcej
Udział uczniów klas III gimnazjum w Drzwiach Otwartych

     Jak każdego roku, zanim nasi trzecioklasiści podejmą decyzje gdzie będą kontynuować naukę po skończeniu gimnazjum, uczestniczą w spotkaniach z przedstawicielami okolicznych szkół średnich.

więcej
Spotkanie z rodzicami uczniów klas III gimnazjum

  5.04.2018r., w Szkole Podstawowej w Osięcinach odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów klas III gimnazjum. Na nasze zaproszenie przybyli przedstawiciele okolicznych szkół ponadgminazjalnych z Radziejowa  oraz doradca zawodowy z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Radziejowie.

więcej
Udział gimnazjalistów we Włocławskich Targach Szkół, Pracy i Rzemiosła

          5 kwietnia 2018r. uczniowie klas III gimnazjum udali się pod opieką nauczycieli: p. Barbary Rosińskiej, p. Ireny Zakrzewskiej, p. Tomasza Polaszewskiego, p. Agnieszki Matkowskiej na Włocławskie Targi Szkół, Pracy i Rzemiosła, które odbyły się w Hali Sportowej OSiR.więcej
Świąteczna Marzycielska Poczta

Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja dobroczynna, która polega na pisaniu listów, przesyłaniu kartek do chorych dzieci. Celem tej akcji jest wsparcie psychiczne dzieci, sprawienie im radości i nawiązanie znajomości, co ma dla nich bardzo duże znaczenie.

więcej
Nauka programowania to przyszłość!

          Wyzwania jakie stoją obecnie przed nowoczesną edukacją są bardzo duże. Współczesny świat zmienia się i rozwija tak szybko, że tradycyjne metody nauczania już nie wystarczają młodym ludziom. Zmieniające się czasy zaowocowały nowymi trendami w edukacji.

więcej
Mistrz Klawiatury - konkurs szkolny

W miesiącu marcu odbywały się potyczki w ramach konkursu informatycznego "Mistrz Klawiatury". Brali w nim udział uczniowie z klas IV-VII (12 klas, około 200 uczniów). Wyłoniliśmy mistrzów i wicemistrzów na poszczególnych poziomach.

więcej
Sukcesy uczniów w Powiatowym Turniej Wiedzy Pożarniczej w Radziejowie.

Jak zapobiegać pożarom? To wcale nie takie trudne zadanie, a już na pewno nie dla uczniów naszej szkoły. Krystian Koziński w konkursie powiatowym w Radziejowie pt. ,,Młodzież zapobiega pożarom'' zdobył I miejsce tuż za nim Piotr Paczkowski zdobył II miejsce w kategorii grup gimnazjum (opiekun Agnieszka Trawińska). Natomiast w kategorii szkół podstawowych Maria Świtalska zdobyła II miejsce, a Radosław Biesiada zdobył miejsce III (opiekun Grzegorz Woźniak). Konkurs odbył się w Radziejowie 23 marca 2018r. Z wyżej wymienionych zwycięzców Krystian Koziński, który zdobył I miejsce weźmie udział w eliminacjach wojewódzkich. Gratulujemy sukcesu uczniom. Życzymy powodzenia Krystianowi Kozińskiego na etapie wojewódzkim !!!! Agnieszka Trawińska


 strona: 1 2 3 4 5 

2003 © GZK Osięciny Admin - Agnieszka Młotkowska