Jesteś na stronie Publicznego Gimnazjum w Osięcinach


  Dodaj do ulubionych
  Poleć stronę innym
  Wyślij e-mail
Menu główne
  Strona główna
  Historia
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Samorząd
  Zestawy Podręczników
  Plan lekcji
  Uczniowie
  Pedagog
  Biblioteka
  Rada Rodziców
  Konsultacje nauczycielskie
  Przyjaciele szkoły
Przydatne linki

Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
WŁOCŁAWEK
EDUSEEK
INTERKLASA
EDUKACJA
GIMNAZJUM
STRONA PROJEKTU COMENIUS
BEZPIECZNY INTERNET
E-TWINNING

Nasz adres

Publiczne Gimnazjum
im. Ziemi Kujawskiej
ul. Traugutta 1
88-220 OSIĘCINY
Tel. (054) 265 02 60
gimosieciny@wp.pl

Przedmioty
  Język polski
  Język angielski
  Język niemiecki
  Historia
  WOS
  Biologia
  Chemia
  Geografia
  Matematyka
  Technika
  Informatyka
  Fizyka
  Religia
  W-F
  Zajęcia artystyczne
  Muzyka
  Edukacja dla bezpieczeństwa

Po raz trzeci najlepsi w tenisie stołowym

W Radziejowie rozegrano zawody powiatowe w tenisie stołowym, które odbyły się 11.12.2018r. Nasi uczniowie udanie zastąpili swoich poprzedników i wygrali turniej.

więcej
Ogłoszenie

Gminny Ośrodek Kultury oraz Szkoła Podstawowa w Osięcinach ogłaszają wyniki XIX

edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego dla uczniów

szkół podstawowych i gimnazjów pt. "JESIEŃ na Kujawach".

więcej
Polska pieśń patriotyczna

       W dniu 20 listopada w naszej szkole odbył się koncert poświęcony 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pt. "Polska pieśń patriotyczna". W czasie koncertu zostały zaprezentowane polskie pieśni z okresu XVIII, XIX i XX w wykonane przez uczniów naszej szkoły, którzy uczęszczają do szkół muzycznych i orkiestry dętej w Osięcinach. Koncert przygotowali p. Tomasz Cybulski, p. Tomasz Zieliński.

więcej
Sukcesy uczniów

Dnia 15 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej w Kąkowej Woli odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej. Naszą szkołę w kategorii uczniów klas 4-6 reprezentowały Karolina Trawińska ( instruktor p. Małgorzata Skonieczna) oraz Wiktoria Betlińska ( instruktor p. Tomasz Cybulski). Wiktoria zajęła w tym konkursie pierwsze miejsce natomiast Karolina- drugie. Gratulujemy dziewczętom oraz ich opiekunom, życząc dalszych sukcesów wokalnych.

więcej
Wspominając męczenników

14 listopada 2018r. klasa IIIc wraz z wychowawczynią panią Anetą Ratajczyk oraz bibliotekarką panią Ireną Zakrzewską odwiedziła izbę pamięci męczenników ks. Józefa Kurzawy i ks. Wincentego Matuszewskiego przy kościele parafialnym w Osięcinach.

więcej
Z poezją za pan brat

Joanna Woźniak to uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej w Osięcinach. 16 listopada 2018 roku brała udział w XVIII edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Franciszka Becińskiego w Zespole Szkół w Lubrańcu. Pięknie recytowała wiersz naszego kujawskiego poety "Noc na wsi" a także utwór patriotyczny  K. K. Baczyńskiego "Mazowsze" w związku ze 100-leciem Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Liryczne wykonanie zachwyciło komisję, która przyznała Joannie wyróżnienie, a konkurencja była w tym roku wyjątkowo duża. Gratulujemy sukcesu uczennicy a także opiekunowi p. Annie Jezierskiej!

więcej
Memory master

Do Ogólnopolskiego Leksykalnego Konkursu Języka Angielskiego Memory Master zgłosiło się aż 101 uczniów z naszej szkoły. To najlepsza wizytówka uczniów, którym zależy na doskonaleniu znajomości języka angielskiego.

więcej
Audycja muzyczna w Toruniu

        Dnia 5 listopada 46 osobowa grupa uczniów klas 7 i 3 gimnazjum po opieką p. Agnieszki Matkowskiej, p. Ireny Zakrzewskiej i p. Tomasza Cybulskiego,  uczestniczyła w audycji muzycznej zorganizowanej przez Toruńską Orkiestrę Symfoniczną w CKK Jordanki w Toruniu. W związku z rocznicą 100. lecia odzyskania niepodległości przez Polskę braliśmy udział w "Koncercie Polskim". Podczas koncertu słuchaliśmy muzyki naszego wielkiego rodaka Fryderyka Chopina, a także innych kompozytorów polskich jak Henryk Wieniawski, Ignacy Jan Paderewski, Stanisław Moniuszko. Dzięki ich twórczości, jak również postawy patriotycznej, kultura polska przetrwała czasy zaborów i wojen.

Tomasz Cybulski

więcej
PLANUJĘ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ - WYBIERAM ZAWÓD

      31 października i 7 listopada 2018 r. doradca zawodowy Anna Ostrowska z Młodzieżowego Centrum Kariery w Radziejowie przeprowadziła w Szkole Podstawowej w Osięcinach zajęcia dla gimnazjalistów dotyczące dalszej przyszłości i wyboru zawodu.

więcej
Wolontariusze pamiętają o zmarłych

Dnia 30 października 2018 roku 33 uczniów należących do koła wolontariuszy odwiedziło cmentarz parafialny w Osięcinach. Nie była to zwykła wizyta. Z okazji zbliżającego się Święta Zmarłych postanowili zadbać o opuszczone groby.

więcej

 strona: 1 2 3 4 5 

2003 © GZK Osięciny Admin - Agnieszka Młotkowska