Jesteś na stronie Publicznego Gimnazjum w Osięcinach


  Dodaj do ulubionych
  Poleć stronę innym
  Wyślij e-mail
Menu główne
  Strona główna
  Historia
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Samorząd
  Zestawy Podręczników
  Plan lekcji
  Uczniowie
  Pedagog
  Biblioteka
  Rada Rodziców
  Konsultacje nauczycielskie
  Przyjaciele szkoły
Przydatne linki

Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
WŁOCŁAWEK
EDUSEEK
INTERKLASA
EDUKACJA
GIMNAZJUM
STRONA PROJEKTU COMENIUS
BEZPIECZNY INTERNET
E-TWINNING

Nasz adres

Publiczne Gimnazjum
im. Ziemi Kujawskiej
ul. Traugutta 1
88-220 OSIĘCINY
Tel. (054) 265 02 60
[email protected]

Przedmioty
  Język polski
  Język angielski
  Język niemiecki
  Historia
  WOS
  Biologia
  Chemia
  Geografia
  Matematyka
  Technika
  Informatyka
  Fizyka
  Religia
  W-F
  Zajęcia artystyczne
  Muzyka
  Edukacja dla bezpieczeństwa

Świąteczna Marzycielska Poczta

Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja dobroczynna, która polega na pisaniu listów, przesyłaniu kartek do chorych dzieci. Celem tej akcji jest wsparcie psychiczne dzieci, sprawienie im radości i nawiązanie znajomości, co ma dla nich bardzo duże znaczenie.

więcej
Nauka programowania to przyszłość!

          Wyzwania jakie stoją obecnie przed nowoczesną edukacją są bardzo duże. Współczesny świat zmienia się i rozwija tak szybko, że tradycyjne metody nauczania już nie wystarczają młodym ludziom. Zmieniające się czasy zaowocowały nowymi trendami w edukacji.

więcej
Mistrz Klawiatury - konkurs szkolny

W miesiącu marcu odbywały się potyczki w ramach konkursu informatycznego "Mistrz Klawiatury". Brali w nim udział uczniowie z klas IV-VII (12 klas, około 200 uczniów). Wyłoniliśmy mistrzów i wicemistrzów na poszczególnych poziomach.

więcej
Sukcesy uczniów w Powiatowym Turniej Wiedzy Pożarniczej w Radziejowie.

Jak zapobiegać pożarom? To wcale nie takie trudne zadanie, a już na pewno nie dla uczniów naszej szkoły. Krystian Koziński w konkursie powiatowym w Radziejowie pt. ,,Młodzież zapobiega pożarom'' zdobył I miejsce tuż za nim Piotr Paczkowski zdobył II miejsce w kategorii grup gimnazjum (opiekun Agnieszka Trawińska). Natomiast w kategorii szkół podstawowych Maria Świtalska zdobyła II miejsce, a Radosław Biesiada zdobył miejsce III (opiekun Grzegorz Woźniak). Konkurs odbył się w Radziejowie 23 marca 2018r. Z wyżej wymienionych zwycięzców Krystian Koziński, który zdobył I miejsce weźmie udział w eliminacjach wojewódzkich. Gratulujemy sukcesu uczniom. Życzymy powodzenia Krystianowi Kozińskiego na etapie wojewódzkim !!!! Agnieszka Trawińska

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej rozstrzygnięty!

Dnia 14.03.2018r w Szkole Podstawowej w Osięcinach odbył się XX gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Turniej miał na celu przede wszystkim popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży wiedzy przeciwpożarowej, a w szczególności zasad postępowania na wypadek pożaru i innych zdarzeń, katastrof oraz kataklizmów, a także udzielania pierwszej pomocy medycznej.

więcej
Gminny Konkurs Języka Angielskiego

            26 marca odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Języka Angielskiego przeznaczony dla uczniów klas 6 i 7. Do konkursu przystąpiło 12 uczestników ze szkół podstawowych w Pocierzynie, Kościelnej Wsi oraz Osięcinach.

więcej
Dzień liczby Pi

  W marcu w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Liczby Pi . Niewiele innych liczb doczekało się tylu wielbicieli! Liczba  Pi  upamiętniona była nie tylko w poematach, piosenkach, książkach, ale i w filmie.

więcej
Projekt gimnazjalny

"Są takie święta raz w roku, co budzą życie, budzą czas"- to oczywiście święta wielkanocne. Uczniowie z klasy II c (Nowakowska Anastazja, Strzałkowska Nina, Szczerbiak Iga, Ryszewska Aleksandra, Michalska Karolina, Chrzanowska Kamila) pod kierunkiem p. Jolanty Izydorskiej przygotowały z tej okazji projekt pod tytułem "Wielkanoc na Kujawach".

więcej
Certyfikat Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego dla Damiana Kusia

Damian Kuś, uczeń klasy IIIc naszego gimnazjum od lat rozwija swoją wielką pasję, jaką jest nauka języka angielskiego. Odnosi on przy tym liczne sukcesy. Jest trzykrotnym finalistą Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu Kuratora Oświaty. Może się on również pochwalić świetnymi wynikami w ogólnopolskich olimpiadach językowych i konkursach międzygimnazjalnych organizowanych przez szkoły w regionie.

więcej
WYBIERAM ZAWÓD - BILANS ZASOBÓW

            W dniach 12-14 marca 2018 r. doradca zawodowy Anna Ostrowska z Młodzieżowego Centrum Kariery w Radziejowie przeprowadziła w Szkole Podstawowej w Osięcinach zajęcia według autorskiego programu pn. "Wybieram zawód - bilans zasobów i możliwości dalszego rozwoju".

więcej

 strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 

2003 © GZK Osięciny Admin - Agnieszka Młotkowska