Jesteś na stronie Publicznego Gimnazjum w Osięcinach


  Dodaj do ulubionych
  Poleć stronę innym
  Wyślij e-mail
Menu główne

  Strona główna
  Historia
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Samorząd
  Koncepcja Pracy Szkoły
  Zestawy Podręczników
  Plan lekcji
  Uczniowie
  Profilaktyka
  Pedagog
  Świetlica
  Biblioteka
  Program wychowawczy szkoły
  Rada Rodziców
  Plan pracy szkoły
  Konsultacje nauczycielskie
  Przyjaciele szkoły
  Rekrutacja
Nasz adres

Publiczne Gimnazjum
im. Ziemi Kujawskiej
ul. Traugutta 1
88-220 OSIĘCINY
Tel. (054) 265 02 60
gimosieciny@wp.pl

Comenius


  2008-2010
  2003-2007
E-twinning


  Co to jest?
  Nasze Działania
Dzień Wiosny w Europie


  
Dzień Języków Obcych


  Po co ???
  Nasze działania
Konkursy
  Extra Klasa
  Harmonogram konkursów
Przydatne linki

Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
WŁOCŁAWEK
EDUSEEK
INTERKLASA
EDUKACJA
GIMNAZJUM
STRONA PROJEKTU COMENIUS
BEZPIECZNY INTERNET
E-TWINNING

  Aktualności
"Do zakochania jeden krok", czyli walentynki
12-02-2016

Z inicjatywy klasy  II a pod kierunkiem wychowawcy p. Marianny Nowak został zorganizowany w naszej szkole 12 lutego 2016 r. konkurs walentynkowy pt.: "Historie miłosne z filmów, książek i polityki". Zadaniem uczniów było przebrać się za słynną parę (wcześniej wylosowaną) i krótko ją zaprezentować. Liczył się oryginalny pomysł, charakteryzacja i zaangażowanie.

czytaj więcej +
O bezpieczeństwie w Internecie
12-02-2016

„Lepszy Internet zależy od Ciebie!” – pod takim hasłem 9 lutego obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Po raz kolejny, w ponad stu krajach na całym świecie odbywały się wydarzenia, mające na celu podkreślenie roli każdego z użytkowników w tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego Internetu.

czytaj więcej +
"Tylko mnie poproś do tańca..."
07-02-2016

Już po raz XV w Publicznym Gimnazjum w Osięcinach 6 lutego 2016 roku zabrzmiał polonez, którym młodzież rozpoczęła pierwszy w swym życiu bal. Staropolski taniec w pierwszej parze poprowadzili: dyrektor szkoły p. Grażyna Kamionka i uczeń Miłosz Jankowski.

czytaj więcej +
Tłusty czwartek
07-02-2016

Staropolskie przysłowie mówi: "Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła". Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka- w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło.

czytaj więcej +
"Magia liczb" w "Młynie Wiedzy"
02-02-2016

Uczniowie naszego gimnazjum brali udział w warsztatach pt. "Magia liczb" organizowanych przez Centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy" w Toruniu. Zajęcia odbywały się w czteroosobowych grupach. Rywalizacja polegała na rozwiązaniu zadań z trzech kategorii: "Fałszywe monety", "Magiczne figury" i "Łamigłówki".

czytaj więcej +
Ferie zimowe w naszej szkole!
20-01-2016

Rozpoczęły się ferie zimowe. Zapraszamy do rozwijania aktywności fizycznej. Do piątku tj. 22.01.2016 w godzinach od 10 do 12 zapraszamy na salę gimnastyczną do udziału w zajęciach sportowych. Młodzież może pograć w wybrane gry zespołowe lub rekreacyjne. Zapraszamy.

Kolejny sukces sportowy naszej uczennicy!!!
19-01-2016

Uczennica naszej szkoły Marta Woźniak, klasa IIa, uczestniczyła w Halowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Lekkiej Atletyce Młodzików i Dzieci. Zawody odbyły się 15.01.2016 w Toruniu w hali widowiskowo-sportowej Arena. W swojej koronnej dyscyplinie w skoku w dal była najlepsza i z rekordem 5,11m wygrała, zostawiając rywalki daleko w tyle. Dziękujemy życząc jednocześnie siły i...

Połączenie video z uczniami z Norwegii
18-01-2016

Uczniowie z klasy 2 B uczestniczyli w video konferencji ze swoimi partnerami w projekcie eTwinning - uczniami z Grim Skole w Norwegii. Wykorzystaliśmy zasoby szkolnej pracowni informatycznej i naturalną potrzebę komunikacji młodych ludzi. Było bardzo intensywnie i zarazem zabawnie...

czytaj więcej +
II Międzygimnazjalny Koncert Kolęd i Pastorałek - rozstrzygnięty!
18-01-2016

15 stycznia w naszej szkole odbyła się II Edycja Konkursu Kolęd i Pastorałek, w której uczestniczyło 6 szkół: Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Topólce, Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konecku, Publiczne Gimnazjum w Dobrem, Publiczne Gimnazjum w Witowie, Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego z Piotrkowa Kujawskiego, Publiczne Gimnazjum...

czytaj więcej +
Spotkanie z rodzicami
18-01-2016

Dnia 14 stycznia 2016 roku w Publicznym Gimnazjum w Osięcinach odbyło się spotkanie z rodzicami. W pierwszej części głos zabrał asp. szt. W. Sobiecki, który poprowadził prelekcję na temat zagrożeń wynikających z zażywania alkoholu, narkotyków, dopalaczy oraz zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na młodzież, która nawiązuje nowe znajomości przez Internet.

czytaj więcej +
 
więcej aktualności +
 
iDziennik

B I P


Koła zainteresowań
  
  Wolontariat
  Biblioteczne
  Regionalne
  Szkolne Koło Caritas
  Polonistyczne
  PCK
  Chemiczna
  SKS
Przedmioty
  Język polski
  Język angielski
  Język niemiecki
  Historia
  WOS
  Biologia
  Chemia
  Geografia
  Matematyka
  Technika
  Informatyka
  Fizyka
  Religia
  W-F
  Zajęcia artystyczne
  Muzyka
  Edukacja dla bezpieczeństwa

2003 © GZK Osięciny Admin - Agnieszka Młotkowska