Jesteś na stronie Publicznego Gimnazjum w Osięcinach


  Dodaj do ulubionych
  Poleć stronę innym
  Wyślij e-mail
Menu główne
  Strona główna
  Historia
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Samorząd
  Zestawy Podręczników
  Plan lekcji
  Uczniowie
  Pedagog
  Biblioteka
  Rada Rodziców
  Konsultacje nauczycielskie
  Przyjaciele szkoły
Przydatne linki

Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
WŁOCŁAWEK
EDUSEEK
INTERKLASA
EDUKACJA
GIMNAZJUM
STRONA PROJEKTU COMENIUS
BEZPIECZNY INTERNET
E-TWINNING

Nasz adres

Publiczne Gimnazjum
im. Ziemi Kujawskiej
ul. Traugutta 1
88-220 OSIĘCINY
Tel. (054) 265 02 60
[email protected]

Przedmioty
  Język polski
  Język angielski
  Język niemiecki
  Historia
  WOS
  Biologia
  Chemia
  Geografia
  Matematyka
  Technika
  Informatyka
  Fizyka
  Religia
  W-F
  Zajęcia artystyczne
  Muzyka
  Edukacja dla bezpieczeństwa

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2016/2017
Koniec roku szkolnego to zawsze czas podsumowań. W związku z tym przypominamy wszystkie sukcesy naszych gimnazjalistów. Oto one:


Sukcesy uczniów - Agnieszka Trawińska

 

1.      I miejsce - Krystian Koziński klasa IC - etap powiatowy "Turniej Wiedzy Pożarniczej"

2.      IV miejsce- Krystian Koziński klasa IC - etap wojewódzki  "Turniej Wiedzy Pożarniczej"

3.      III miejsce - Chwiałkowska Oliwia klasa Ia - etap powiatowy- konkurs rysunkowy "Zapobiegajmy pożarom"

4.      III miejsce - Nowakowska Anastazja klasa I - etap powiatowy - konkurs rysunkowy " Zapobiegajmy pożarom"

5.      Wyróżnienie Piotr Paczkowski klasa Ic- etap powiatowy - konkurs rysunkowy - "Zapobiegajmy pożarom"

6.       II miejsce - Bartosz Kaczmarek, Michał Makowski w Międzygimnazjalnym Turnieju Warcabowym o Puchar Burmistrza Lubrańca w Zespole Szkół w Lubrańcu.

 

Sukcesy uczniów - Agnieszka Młotkowska

Memory Master Ogólnopolski Konkurs Leksykalny  z języka angielskiego.

Edycja jesienna 2016

1.      Lidia Sobczak laureat III stopnia

2.      Damian Kuś wyróżnienie

3.      Krystian Koziński wyróżnienie

Edycja wiosenna 2017

1.      Damian Kuś - laureat II stopnia

2.      Lidia Sobczak - laureat III stopnia

Sukcesu uczniów - Tomasz Cybulski

1.      II miejsce Marta Woźniak w II Międzygimnazjalnym Konkursie Pieśni Religijnej
w Publicznym Gimnazjum im. Adama Mickiewicza  Topólce

2.      II miejsce - Marta Woźniak w III Międzygimnazjalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Publicznym Gimnazjum w Osięcinach

3.      I miejsce - Marta Woźniak w Międzyszkolnym Konkursie Wokalnym "Bitwa na głosy" w Liceum Ogólnokształcącym w Radziejowie.

4.      III miejsce- Marta Woźniak w VI Regionalnym Konkursie Wokalnym "King of stage" kat. Gimnazjum w Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie.

5.      III miejsce - Marta Woźniak w XXII Wojewódzkim Konkursie Poezji K. Baczyńskiego kategoria poezja śpiewana w Zespole Szkół nr 4 we Włocławku.

6.      II miejsce- Marta Woźniak i III miejsce Piotra Paczkowskiego w Regionalnym Konkursie pod hasłem "Sławię Cię ziemio słowem i pieśnią" w kat. Śpiew - gimnazja.

7.      I miejsce- Marta Woźniak i III miejsce- Weronika Drybs w konkursie "  Rozśpiewany mikrofon" pod hasłem - Piosenka Religijna- kategoria zespoły i schole.

 

Sukcesy uczniów - Grażyna Kamionka

 

1.      Finalistka Kuratoryjnego Konkursu z języka polskiego uczennica klasy IIIa - Julia Staniszewska.

2.      III miejsce - Julia Staniszewska w Międzygimnazjalnym Konkursie "Ósme potyczki językowe" organizowanym przez Zespół Szkół nr 9 we Włocławku.

3.      III miejsce - Julia Staniszewska oraz wyróżnienie - Marta Woźniak w VI Konkursie Recytatorskim poezji Karola Wojtyły ( Patronat Marszałka Województwa).

4.      III miejsce - Julia Staniszewska w 39 Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Kujawskiej im. Fr. Becińskiego.

5.      II miejsce - Julia Staniszewska w powiatowym konkursie literackim "Przygoda z Sienkiewiczem"

Sukcesy uczniów - Ewa Staniszewska

1.      I miejsce - Kinga Szmidt w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Polskich Noblistów.

2.      III miejsce - Kinga Szmidt w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Franciszka Becińskiego.

3.      III miejsce- Lidia Sobczak w Międzygimnazjalnych Potyczkach Językowych.

4.      II miejsce - Lidia Sobczak w Międzygimnazjalnym Konkursie Ortograficznym.

5.       Wyróżnienie - Lidia Sobczak w Powiatowym Konkursie Literackim " Przygoda z Sienkiewiczem"

 

Sukcesy uczniów - Małgorzata Hejman

 

1.      Wojewódzki Konkurs Plastyczny : Julia Staniszewska IIIa ; wyróżnienie, Piotr Dąbrowski IIIa - wyróżnienie.

2.      Powiatowy Konkurs " Przygoda z Sienkiewiczem" : I miejsce  Anna Jaworska IIa.

3.      XVI Edycja Konkursu Plastycznego- etap wojewódzki "Wolność na zakręcie " 13 grudnia 1981- I miejsce Ewa Gawrońska IIIc, wyróżnienie: Lidia Lewandowska IIIb, Kinga Lewandowska IIb,  Anna Jaworska IIa, Bartosz Szymczak IIa.

4.      III Edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego w  Hołdzie  Żołnierzom wyklętym :
I miejsce -  Weronika Balcerak IIa, II miejsce - Zuzanna Walczak IIc, III miejsce Wiktoria Lewandowska IIa, wyróżnienie- Zuzanna Linowiecka IIb, Anna Jaworska IIa.

5.      Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na świąteczną Kartę Bożonarodzeniową I miejsce - Weronika Balcerak IIa.

6.      Jesień na Kujawach: I miejsce Wiktoria Dąbrowska IIa, II miejsce Wiktoria Grabowska IIa, III miejsce Anna Jaworska IIa; wyróżnienie: Wojciech Zawadzki IIa, Julia Wieczorkowska IIa, Wiktoria Lewandowska IIa .  

 

Sukcesy uczniów - Krzysztof Banasiak

 

1.      Damian Kuś- finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego 

2.      Damian Kuś - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Memory Master

 

Sukcesy uczniów - Aneta Ratajczyk

 

1.      III miejsce - Wiktoria Piotrowska w VIII Międzygimnazjalnych Potyczkach Językowych we Włocławku.

2.      Wyróżnienie - Wiktoria Piotrowska w XVII w Międzygimnazjalnym Konkursie Ortograficznym w Osięcinach.

3.      III miejsce - Wiktoria Piotrowska w VI Konkursie Recytatorskim Poezji Karola Wojtyły.

Sukcesy uczniów - wolontariat,  Agnieszka Waloszek

Odznaki wolontariusza

1.      Julia Mikołajczyk - brązowa

2.      Wiktoria Domańska - brązowa

3.      Natalia Lewandowska - brązowa

4.      Joanna Słomczewska - brązowa

5.      Nikola Wronkowska - srebrna

6.      Anna Grzanka - srebrna

7.      Aleksandra Ryszewska - srebrna

8.      Daria Wysocka - srebrna

9.      Ewa Gawrońska - srebrna

10.  Zuzanna Nowak - srebrna

11.  Marta Woźniak - złota

12.  Julia Staniszewska - złota

13.  Sara Janik - złota

 

Sukcesy uczniów - Agnieszka Waloszek

1.      Marta Woźniak- Finalistka Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki

 

Sukcesy uczniów - wychowanie fizyczne ( Tomasz Polaszewski, Andrzej Rozpędowski)

Powiat:

Piłka ręczna:

?         II miejsce - drużyna chłopców

Piłka nożna :

?         IV miejsce- drużyna chłopców

Tenis stołowy:

?         I miejsce - drużyna chłopców Bartłomiej Szymczak, Jakub Koprowicz

Rejon Włocławek

Tenis stołowy :

?         III miejsce- drużyna chłopców Bartłomiej Szymczak, Jakub Koprowicz

Dziewczęta:

Piłka ręczna

?         I miejsce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej

?         II miejsce w zawodach rejonowych w piłce ręcznej

 

 

 

2003 © GZK Osięciny Admin - Agnieszka Młotkowska