Jesteś na stronie Publicznego Gimnazjum w Osięcinach


  Dodaj do ulubionych
  Poleć stronę innym
  Wyślij e-mail
Menu główne
  Strona główna
  Historia
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Samorząd
  Zestawy Podręczników
  Plan lekcji
  Uczniowie
  Pedagog
  Biblioteka
  Rada Rodziców
  Konsultacje nauczycielskie
  Przyjaciele szkoły
Przydatne linki

Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
WŁOCŁAWEK
EDUSEEK
INTERKLASA
EDUKACJA
GIMNAZJUM
STRONA PROJEKTU COMENIUS
BEZPIECZNY INTERNET
E-TWINNING

Nasz adres

Publiczne Gimnazjum
im. Ziemi Kujawskiej
ul. Traugutta 1
88-220 OSIĘCINY
Tel. (054) 265 02 60
[email protected]

Przedmioty
  Język polski
  Język angielski
  Język niemiecki
  Historia
  WOS
  Biologia
  Chemia
  Geografia
  Matematyka
  Technika
  Informatyka
  Fizyka
  Religia
  W-F
  Zajęcia artystyczne
  Muzyka
  Edukacja dla bezpieczeństwa

II Marsz po zdrowie
T. Polaszewski

26.05.2017r  z inicjatywy zespołów: nauczycieli wychowania fizycznego i do spraw promocji zdrowia działających przy  Publicznym Gimnazjum im. Ziemi Kujawskiej w Osięcinach odbył się  II Marsz po zdrowie.Do wspólnej wędrówki zaprosiliśmy uczniów  Szkoły Podstawowej  w Osięcinach, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i wraz z panią Agnieszką Dąbrowską  nauczycielem w-f wyruszyli na wędrówkę i dzielnie sobie radzili. Zebrała się nas bardzo duża grupa licząca ogółem 100 osób. Wyruszyliśmy  sprzed budynku gimnazjum około godz.1050 na trasę rowerową  ulicami: Traugutta, Kościuszki, Powstańców Warszawy,  Włocławską, Kard. Wyszyńskiego w kierunku Maśna, drogą z Bartłomiejowic wzdłuż lasu do ul. Leśnej, ul. Rataja, ul. Kilińskiego. Rozwiązanie marszu nastąpiło przy budynku Publicznego Gimnazjum w Osięcinach ul.Traugutta.

Po dotarciu do Maśna każdy mógł sobie  upiec kiełbaskę nad ogniskiem, które przygotował pan Marek Maćczak opiekun Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego  Maśno w Bartkach za co bardzo panu Markowi dziękujemy. Podczas naszego marszu nad bezpieczeństwem uczniów na trasie czuwała policja, która pomogła nam bezpiecznie i bez przeszkód pokonać trasę marszu- dziękujemy panu asp. szt. Grzegorzowi  Kralskiemu i  mł. asp. Adrianowi Piaseckiemu.Serdeczne podziękowania należą się  pielęgniarce  pani Jolancie Kłosińskiej, która dzielnie nas wspierała i czuwała nad naszym zdrowiem. Dziękujemy również koleżankom, które pomogły w organizacji i sprawowaniu opieki nad uczestnikami marszu: opiekunowi grupy ze szkoły podstawowej pani Agnieszce Dąbrowskiej oraz nauczycielom PGO w Osięcinach pani Mariannie Nowak, pani Edycie Nowak, pani Agnieszce Waloszek, pani Agnieszce Trawińskiej.

Mamy nadzieję, że uczestnicy ,,II Marszu po zdrowie? będą go dobrze wspominać i za rok znów wspólnie wyruszymy na trasę ?

DO ZOBACZENIA NA NASTĘPNYM MARSZU!

Organiztorzy
Tomasz Polaszewski

Andrzej Rozpędowski

 

 
 
 
 
 

2003 © GZK Osięciny Admin - Agnieszka Młotkowska